O nas

Uwielbiamy dobrze się wyspać - to właśnie był główny powód założenia sklepu LABWELL. A pościel, kołdra i poduszka mają znaczący wpływ na to, czy nasz sen naprawdę będzie wyjątkowy.

W swojej ofercie posiadamy produkty marek, które dbają o jakość oraz zrównoważony proces produkcji. Wierzymy, że wbrew tendencji do zakupów masowych, niskiej jakości, zmienimy postrzeganie ludzi i sprawimy, że jakość ich snu, życia i dbałość o dobro naszej planety stanie się priorytetem w tym zabieganym świecie.

 

Z MYŚLĄ O TOBIE I NATURALNYM ŚRODOWISKU

Wybierając pościel do spania często stajemy przed wyborem: wygoda, ładny wygląd, trwałość czy naturalne materiały? Większość z nas staje po stronie wygody, inwestując w jakość swojego wypoczynku. A gdyby tak nie trzeba było wybierać?

Pościel w LABWELL łączy wszystkie te elementy dbając o Ciebie i naturę. Dzięki takiemu podejściu z łatwością zanurzysz się w miękkiej pościeli zaznając przy tym prawdziwej przyjemności. Posiadamy produkty, które czynią sen i życie lepszym, wolne od toksyn, zanieczyszczeń, chemikaliów i barwników alergizujących. Są bezpieczne dla dzieci i niemowląt.

 

OBUDŹ SIĘ W DOBRYM NASTROJU, DZIAŁAJ I REALIZUJ SWOJE MARZENIA

Od chwili założenia LABWELL na pierwszym miejscu stawia Twoje potrzeby oraz dobro planety. Zakup produktów nie jest końcowym procesem, lecz początkiem do ulepszenia jakości snu i swojego życia. Wprowadzanie stopniowo, krok po kroku zdrowych nawyków z dziedziny snu to cel, do którego będziemy Cię zachęcać. Wskażemy kierunek, damy wsparcie i zainspirujemy Cię na naszym blogu, Facebooku i Instagramie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl